Balen E-Vitamini Alfa Tokoferol 30 ML

BALEN E-Vitamini 20 ML

BALEN E-Vitamini Kaç ML ?

BALEN E-Vitamini 20 ML

BALEN E-Vitamini İzin Belgesi

Arı Mühendislik Tar. ve Hay. Ürün. Üret. Koz. Paz. San ve Tic. Ltd. Şti. İşletme Kayıt No: TR-06-K-003187

BALEN E-Vitamini Kullanıcıları

BALEN E-Vitamini ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de BALEN E-Vitamini hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

BALEN E-Vitamini İçindekiler

Alfa Tokoferol

BALEN E-Vitamini Etkileri

Yerli beyaz propolis ekstraktı antiviral ve antibakteriyeldir. Diş sağlığı, deri hastalıkları, sindirim sistemi sorunlarının çözülmesi ve bir çok zararlı bakteri /mantar çeşidini engelleyici özelliğe sahiptir. Bu ürün takviye edici gıda olarak kullanılır.

BALEN E-Vitamini Muhafaza ve Uyarı
  • BALEN E-Vitamini Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • BALEN E-Vitamini ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen BALEN E-Vitamini ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • BALEN E-Vitamini ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
BALEN E-Vitamini Yan Etkileri

BALEN E-Vitamini Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. BALEN E-Vitamini Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

BALEN E-Vitamini Ürünü Açıklaması
BALEN E-Vitamini
 
BALEN E-Vitamini  yerli üretim

BALEN E-Vitamini Satın al

BALEN E-Vitamini siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Malatya, Artvin, Karaman, Yalova, Aksaray ve Türkiye'nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

BALEN E-Vitamini Avrupa'dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Portekiz, Hırvatistan, Bosna-Hersek, Lüksemburg, Letonya gibi ve BALEN E-Vitamini Asya'dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Türkmenistan, Maldivler, Tayland, Ermenistan, Letonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

BALEN E-Vitamini Afrika'dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve BALEN E-Vitamini Amerika'dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

BALEN E-Vitamini Fiyatı, BALEN E-Vitamini Kredi Kartı ile Al, indirimli BALEN E-Vitamini , BALEN E-Vitamini yararları, BALEN E-Vitamini nasıl kullanılır, BALEN E-Vitamini ürünü faydası, BALEN E-Vitamini faydası, BALEN E-Vitamini ürünü nerde, BALEN E-Vitamini yorumları, BALEN E-Vitamini ürünü yorum, BALEN E-Vitamini ürünü satışı, BALEN E-Vitamini ürünü satan yerler, BALEN E-Vitamini nereden alınır, BALEN E-Vitamini ne işe yarar, BALEN E-Vitamini nerden alabilirim, BALEN E-Vitamini hakkındaki yorumlar, BALEN E-Vitamini nerelerde satılıyor, BALEN E-Vitamini ekşi, BALEN E-Vitamini yorum, BALEN E-Vitamini yararlı mı, BALEN E-Vitamini kullanımı, BALEN E-Vitamini zararları, BALEN E-Vitamini satış yerleri, BALEN E-Vitamini ürünü satan, BALEN E-Vitamini açıklamaları, BALEN E-Vitamini ürünü faydaları, BALEN E-Vitamini nerede satılır, BALEN E-Vitamini nerde, BALEN E-Vitamini satılan yerler, BALEN E-Vitamini ürünü hakkında, BALEN E-Vitamini ürünü satış yerleri, BALEN E-Vitamini hakkında açıklama, BALEN E-Vitamini ürünü nasıl kullanılır, BALEN E-Vitamini ürünü satılan yerler, BALEN E-Vitamini nedir, BALEN E-Vitamini faydaları, BALEN E-Vitamini ürünü nerden alabilirim, BALEN E-Vitamini yurtdışı sipariş, BALEN E-Vitamini uyarılar, BALEN E-Vitamini ne kadar, BALEN E-Vitamini ürünü faydaları ve kullanımı, BALEN E-Vitamini ürünü kullanımı, BALEN E-Vitamini satan yerler, BALEN E-Vitamini etkileri, BALEN E-Vitamini ürünü faydaları neler, BALEN E-Vitamini ürünü nerede satılır, BALEN E-Vitamini zararlı mı, BALEN E-Vitamini , BALEN E-Vitamini nereden alabilirim, BALEN E-Vitamini detayları, BALEN E-Vitamini ürünü nerelerde satılıyor, BALEN E-Vitamini açıklamalı detayları, BALEN E-Vitamini satılan, BALEN E-Vitamini satan, BALEN E-Vitamini satılır, BALEN E-Vitamini ürünü etkileri, BALEN E-Vitamini ürünü nereden alınır, BALEN E-Vitamini satışı, BALEN E-Vitamini neye yarar, BALEN E-Vitamini fiyatları, BALEN E-Vitamini ürünü, BALEN E-Vitamini ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını balenurunleri.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
ÜRÜN FİYATI: 28,00 TLHEMEN SATIN AL SEPETE EKLE

DİĞER ÜRÜNLER

YUKARI